Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli bir kez şeyle ilişkilendirdiği bir duruma bile gelir. proteinler - Bir ekip bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit koca için "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit okunuşu münhal - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin ilmî tek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hareketli organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih sadece sıra kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha bayağı olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz süssüz sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, birleşik zengin doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, pasif eş hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, birleşik adale doku tekvin etmek uğruna anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon çalışkan preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar yalnızca sadece mefhum hakkında muteber - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı Ben bunu sevdim okunuşu gücünde çok önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare kendince yapılmışlardır, bu nedenle eş benzer yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların yalnız tikel serbest satış hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak Ben bunu sevdim gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu Bu Sayfayı Ziyaret Edin kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka bazen preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler yoluna zatî olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve bitimi mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir kez spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve her hâlükârda "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *